Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sikerülni fog ez a szőkítés? ><

Sikerülni fog ez a szőkítés? ><

Figyelt kérdés

Sziasztok^^

Adott egy vöröses sötét szőke haj.. Vettem 9%os oxit és szőkítőport meg egy syoss los angeles szőke 10-5 hajfestéket. Szerintetek lefogja szivni annyira hogy utána a festék befogja majd olyan szép szőkére?



2015. máj. 11. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:

A vöröses szőke festett vagy ez a természetes színed?

Mert ha természetes akkor elvileg nem kéne szőkítő, csak egy megfelelő festék... ami nem épp a Syoss.

Ha festett akkor pedig figyelj oda arra, hogy a festéket fordítva kend fel, először hajhosszra és csak a végén a hajtövekre, különben nem lesz egyszínű. Szőkítés után pedig a festéket már csak gyenge oxival használd, tehát ne azzal amit a festékhez adnak, mert az tönkre fogja tenni a hajad és le is törhet tőle az egész.

2015. máj. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Természetes szin ^^ viszont a töve sötétebb mint a hajhosz ilyenkor mit lehet csinálni?><
2015. máj. 11. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:
a vöröses szőke a legszebb hajszín a világon...egy osztálytársamnak is olyan van, sírni tudnék ha ránézek, olyan gyönyörű. ettől fosztod meg magaad?:( nem leszel különleges
2015. máj. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem festett a hajad, akkor nem kell szőkíteni előtte - meg amúgy sem úgy kell, hogy ilyen erős anyagot csak rákenünk aztán annyi. Ez bonyolult folyamat.

Ezt a festéket én sem ajánlanám... Javítottam már ki ezzel kent hajat, ami a hamvasszőke helyett klassz csibesárga lett.

2015. máj. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
SENKINEK NEM AJÁNLOM A SYOSS FESTÉKEIT ÉN NAGYON CSÚNYÁN RÁFÁZTAM!!! GYÖNYÖRŰ CSIBE SÁRGA HAJAM LETT TŐLE KÖSZÖNÖM SYOS... MÉG SZERENCS HOGY NAGYNÉNIKÉM ÉRT A HAJFESTÉSHEZ ÉS MEGTUDTA NEKEM FESTENI A MEGÁLMODOTT EZÜST SZŐKÉT!! SYOSS EGY KUKÁBA VALÓ SZÉGYEN TERMÉK...
2016. jan. 24. 21:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Én vagyok az előző válaszoló, és látom, hogy ugyanazt tapasztaltad, amiről írtam. Hallgatnod kellett volna rám - meg a többi válaszolóra...
2016. jan. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!