Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az alábbi karakterből hogyan...

Az alábbi karakterből hogyan lehet kihozni egy rosszfiúsabb karaktert? 23-45 éves nők válaszai érdekelnének!

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Jelenleg növesztem a körszakállamat, mellette járok edzeni is. Abban szeretném segítségeteket kérni, hogy mivel tudnám a mostani karakteremet ( jófiús ) kissé, vagy jelentősen rosszfiúsabbá tenni? Esetleg két oldalt jobban felnyírt és felül kissé rövidebb hajjal?


Ez lennék én: [link]


Valamint mint látjátok szemhez közeli részén vékonyítom a szemöldökömet. Ez nem valami előnyös ilyen téren igaz? Férfiasabb lenne ha rendes vastagságában ott is meghagynám jobban?


Előre is köszi a segítségeteket!


29/F



2015. máj. 10. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem amit írsz mind jó lenne (rövid haj, szakáll, vastagabb szemöldök). De öltözködéssel is rá tudsz kicsit segíteni.
2015. máj. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szakadok:DD rosszfiúsabb akar lenni és gyk-n kérdezgeti, hogyan kell rosszfiúsnak lenni. kész:D

egy-két sebhely az arcra + könnycsepp tetkó a szemedhez és a garantált a rosszfiús hatás.

2015. máj. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jaj a szemöldöködre rossz ránézni
2015. máj. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A "rosszfiús" karaktert nagy részben nem a külső határozza meg.
2015. máj. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszed a rosszfiús külső előnyös, és vonzó?


A borotvált fej, és a szekrény izomzat inkább taszító!

Flehjj!


Amúgy meg nem értem miért akarod megváltoztatni azt, ami te vagy. A "rosszfiús" külső úgysem lesz számodra természetes. Próbálkozni lehet, de ha nem olyannak születtél, akkor valószínűleg buktad.

2015. máj. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Alapból a szemed jófiús, kedves, szóval akármit csinálsz nem leszel rosszfiús, max ha kinyomod a fél szemed és kalózkendőt teszel rá... + hosszú haj, az szokott rosszfiús lenni, nem a rövid.

Mondjuk nem látom én sem értelmét annak amit akarsz. A nőknek nem jönnek be a rosszfiúk, 29 évesen meg azért csak nem a buta tiniknek akarsz tetszeni... reméljük.

2015. máj. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha gyakorin kérdezgeted, hogy hogy legyél rosszfiús, az azt jelenti, hogy amúgy tök nem vagy ez a típus, de nem is tűnsz annak. Így viszont inkább erőltetett és röhejes lesz, ha rosszfiúnak akarsz tűnni.
2015. máj. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!