Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek göndör haja van közület...

Akinek göndör haja van közületek, hogyan kezeli, milyen termékek váltak be a legjobban? (L) Márkák is érdekelnének.

Figyelt kérdés

2013. aug. 24. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Sampon - nekem mindegy milyen, csak habozzon és ne szárítson, márka mindegy.

Balzsam/pakolás - serical latte, vagy a keratinos - gazdaságos, 1 liter 900 ft körül van, fodrászkellékesben veszem. Heti 1x hagyom rajta 20 percet, nagyon könnyen fésülhető a hajam tőle és nem nehezíti el, nem zsírosítja.

gliss kur kifésülő spray-t használok néha.

hajmosás után jól belenyomkodom a hajhabot (általában wellaflex hidro komlex) majd tárcsással szárítom.

4 naponta mosom, a köztes napokon nincs vele gond, max ha nem úgy áll, akkor kicsit nedvesítem, majd habozom.

Derékig érő, természetes göndör hajam van.

2013. aug. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egy éve én is használok keratinos pakolást, én is fodrászkellékesnél vettem, a leírtak alapján szerintem ugyanarról beszélünk, de nekem az nem jött be :( Azért érdeklődtem márkák után, mert gondoltam hamarabb találok valami jó dolgot rá, ha nem én kezdem el mindet kipróbálni, főleg hogy egy kudarccal kezdtem... :D Szóval köszi a választ, a hajhabot szerintem kipróbálom.

Amúgy melyik sampon nem szárítja a hajad? Én próbáltam mindenféle hajtípusra valót, de mindegyiknél a végletes szót használnám a hatásukra... Még a normál hajra is. :(

2013. aug. 24. 20:09
 3/4 anonim válasza:

Nekem a samponom, a hajpakolásom és a hajhabom is Syoss. Már szinte az összes márkát (meg márkátlan terméket) kipróbáltam, de egyik sem volt túl jó. A Syoss Thermo Care/Oleo Intense termékeket + a zöld hajhabot használom, és nagyon jók! :D Sokkal szebben be tudom szárítani a hajamat és nem is olyan száraz azóta. :)

[link]

2013. szept. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :)
2013. szept. 14. 18:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!