Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van a 'Manna' szappanrol? Olvastam rola, hogy tobb tipusu borre van, ekcemasra, pattanasosra, narancsborre. Engem a pattanas elleni Manna szappanok erdekelnenek.

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi is ezt használjuk, már több mint 2 hónapja. Szerintem nagyon jó.

Pattanásokra ezt találtam.

[link]

2013. aug. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az ekcémára való nem jött be családtagnak, a kis csomag elhasználása után sem volt változás.

Ma rendeltem meg a pattanás elleni csomagot ill. az új terméket, az ében szappant, úgyhogy válasz csak max. egy hét múlva lesz. Nem tudom, hoz-e változást, mert nem vagyok eszméletlenül ragyás, inkább mitesszeres-zsíros bőrű, de állítólag az ében szappan 1500Ft-ért erre is jó.

2013. aug. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak épp hogy egy kicsit volt kint az ekcémám. Elkezdtem használni h teljesen elmúljon de nekem még jobban kihozta:///
2013. aug. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat! :)
2013. aug. 24. 13:07
 5/8 anonim válasza:
Nekem az ében arctisztítò szappan egyáltalán nem használt. Előtte nagyon durvàn sminkeltem magam, és most egy kis ideig vidéken vagyok,szòval ùgy döntöttem,hogy hagyom a bőrömet "lélegezni". Àrtani elvileg nem árthat, mert csak természetes anyagot tartalmaz (elvileg), egy pròbàt megér. Nekem mondjuk,lehet,hogy azért nem használt,mert mellette állandôan le volt alapozva a bőröm! Remélem neked hasznàlni fog! Ha van kedved később leírhatnàd a tapasztalataidat! Sok sikert kìvánok! :)
2013. aug. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a barátomnak rendeltem meg pár hete az ekcéma csomagot, mert ő ekcémás, viszont annyira nem szereti a szappanokat, mert macerásnak tartja azzal mosakodni. Szóval én kezdtem el használni, mert nekem hűvösebb időben viszkető foltok jönnek ki a hátamon és a melltartó sávjában, amire már mindent próbáltam kenni tavasszal (elocom, halicar - homeós kenőcs ekcémára, még gombaölőt is, hátha gomba), de semmitől sem múlt el, kizárólag a nyári meleg segített rajta, mikor izzadtam, mint a ló. Most, hogy egy picit hűvösebb lett, már megint előjöttek a viszkető foltok. Szóval ha már van ekcéma csomag, akkor elhasználom. A vicc az, hogy ha zuhanyzás után bekenem a foltokat sheavajjal, csak még jobban viszketnek, le tudnám kaparni a bőröm.. Remélem jobb lesz, majd megírom segített-e.
2013. szept. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem az eben artisztitoszappan csodákat művelt az arcommal! Viszont az egeszseges hajtincsek csomag nagyon nem vált be
2013. szept. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, elkezdtem használni a csomagot, a shea- és kakaóvajas szappan már elfogyott, se nem használt, se nem ártott, utána próbáltam hidratálni a shea vajjal, na az katasztrófa, nem lehet olyan vékonyan kenni, hogy ne ragadjon, be sem szívja a bőröm. A tündérkerttől pöttyös lettem, a teafás szappan meg iszonyúan szárít. A sószappan nem árt és nem használ, azt heti használatra írják, még tesztelés alatt van, egyelőre azzal nincs problémám. Még két szappan hátravan. Mindenkinek magának kell persze kitapasztalnia, melyik használ, de sajnos nem a csodaszer kategória egyik sem eddig. Ezt a 4-et tuti nem fogom újravenni, egyiket sem.
2013. szept. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!