Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a hajápoló...

Valakiv kérdése:

Mi a véleményetek a hajápoló csodakeféről?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a retikülön és a Müllerben árult hajápoló hajkeféről ??? Tényleg jó,megéri az árát ,és milyen hatása van?????(ne töredezik tőle a haj ???)Válaszaitokat előre köszönöm !!!

2015. máj. 7. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz pontosan? Belinkelnéd?
2015. máj. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha erre gondolsz [link] akkor azt kell mondjam, hogy ilyet 700 Ft-ért lehet venni az ebay-en [link]


A hajat nagyon könnyen kifésüli, nem tépi, nem húzza és könnyen tisztítható. A haj ugyanúgy töredezik tőle, mert ha nem étkezel vitamindúsan, nem iszol elég folyadékot, vasalod/szárítod/göndöríted, minden vackot rákensz, ráfújsz, akkor nem egy hajkefe fogja megmenteni.

2015. máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]


válaszaitokat köszönöm egyébként a hajam elég száraz( pedig használok balzsamot ),könnyen gubancolódik

2015. máj. 8. 18:09
 4/8 A kérdező kommentje:
ebbe a linkbe láttam de persze (gondolom én) a többi is jó
2015. máj. 8. 18:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Na, a Tangle Teezer tök ugyanolyan, mint amit linkeltem, csak nyél nélküli.

Elhiheted, a kínais, ebay-es "vacak" is teljesen jól működik, ezér fölösleges többezret kiadni.

2015. máj. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hülyeség, hogy hajápoló kefe, de az biztos, hogy kíméletesen fésüli ki a hajat. Nekem az eredeti Tangle Teezerből van 4 fajta, az Aqua Splasht kivéve a másik 3 nagyon jó (Original, Salon Elite, Compact Styler). Szerintem minden forintot megér. Eddig akárhány utánzatot néztem, mindnek keményebbek, merevebbek voltak a tüskéi. Én az iparfumeria.hu-ról rendeltem mindegyiket. A müllerben nagyon drága.

A vizes hajat is nagyon jól kifésüli. Nekem nem törik a hajam (pedig nagyon hosszú), 3 éve használom csak ezt.


Egyébként ha száraz a hajad, használj rá hajvégápolót, vagy kókuszolajat! A balzsam legtöbbször nem elég. A Balea Oil Repair nagyon jó, nem drága, és nagyon-nagyon sokáig elég.

2015. máj. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Erre egy jobb bontófésű is jó, Dm-be vettem egyet (azt se tudom milyen pontosan) délelőtt megfésültem vele a hajam és még mindig szép gubancmentes.
2015. máj. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2015. máj. 9. 11:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!