Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha kivasalom a hajam, akkor...

Ha kivasalom a hajam, akkor kb 2 óra múlva magától begöndörödik (nem párás időben is). Mit tehetnék, h tovább tartson?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat:):)
2010. febr. 23. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen a hajam :S ez függ attól is hogy milyen típusú a hajad :S nem törik a hajad ?
2010. febr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen! Ezért aztán már nem is vasalom! Semmi értelme! Csak tönkreteszed! Találj más frizurát! Hullámosítsd!Mármint, jobban!
2010. febr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ismerős...tudom ajánlani a hajlakkot...ne spórolj vele!

Én este is jól belakkozom, hogy ne izzadjam ki alvás közbe, így másnap könnyebb a vasalás ;)


Édesanyám fodrász, tőle tudom az igazán jó dolgokat :D

2010. febr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen hajam van. amióta jobb hajvasalot használok nem göndörödik be, +használok hajmosás után hajsimitó krémet, de ez végülis nem olyan lényeges :)
2010. febr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt. De a volt osztálytársamnak olyan hajvasalója volt, hogy kivasalta a hajam és amíg nagyobb mennyiségű víz nem érte addig szög egyenes maradt. A márkát sajnos nem tudom és a csajszi kiment külföldre, és nem tudom az elérhetőségét, de ha van valakinek ilyen vasalója, akkor megköszönném ha leírná a márkát.
2010. febr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki a remington hajvasalót és használj got2be hővédő krémet mert ez védi a hajad és tartosabbá teszi a hajat h nem jön szét olyan hamar...
2010. febr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ÓTÁLOM A HAJAMAT

ma is

elmentem othonról fúú de j volt a hajam

mire hazajöttem:S mint aki nem fésülgködött:S

közbe mondjuk göndör volt,de nem vészes xd

2010. febr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!