Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett hajra lehet hennat...

Festett hajra lehet hennat festeni?

Figyelt kérdés
Szokitett hajam van. A kerdesem az hogy festett hajra lehet hennat festeni? Vagy tonkreteszi nagyon?

2015. máj. 7. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:

A henna nem teszi tönkre de festett hajra nem jó csak min 80% őszre, most mondta a fodrászom. A henna és a normál hajfesték ugyanis nem kompatibilisek.

Nekem sose fogta be a henna ezért úgy se, hogy egész éjszakán ét a fejemen volt ( és nem tudom kivárni míg teljesen fehérre lenő az egész, az undoríton nézne ki, én ugyanis őszülök).

Csak

2015. máj. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem a haj miatt teszi tönkre hanem a festékben lévő vegyszerek miatt. 3 hónapot kell várni festés után.
2015. máj. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szóval ha várok 3 hónapot akkor utána befesthetem hennával?:)
2015. máj. 7. 14:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!