Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a festett vörös hajamat...

Ha a festett vörös hajamat barnára festem, utána egyszerű lenne újra vörösre festeni?

Figyelt kérdés
Félek, hogy ha most barnára festeném, és nagyon utálnám, akkor nem tudnék "visszamenni". Nagyon nem értek ennek a kémiájához, nem tudom mennyire merjek ezzel kísérletezni, valaki tudna segítni? :/

2015. jan. 9. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a vöröstől iszonyat nehéz megszabadulni nem a barnától. Ha nem vagy biztos magadban nézd meg programokkal, hogy állhat!
2015. jan. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A vöröset nem tudod csak úgy barnára festeni, max vöröses sötétbarna lesz belőle. Ha nem ilyet akarsz akkor előbb a vöröset le kell szívatni... arról meg könnyen lekopik majd a barna meg minden más utána... nem érdemes. Inkább vegyél egy parókát ha csak ki akarod próbálni a barnát.
2015. jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam a kipróbálást, hogy 1-2 hónap erejéig. Megnézni egy színt egészen más, mint viselni, szerintem a hajszín is valamilyen szinten az identitás része :D


Egyébként vöröses barna árnyalatokban is gondolkozom, a dilemmám továbbra is csak az, hogy utána tudnék-e egyből visszaváltani vörösre.

2015. jan. 9. 21:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy barnából tiszta vörös legyél is le kell szívatni a hajad először.
2015. jan. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nem fogja megfogni rendesen a festék, hanem "ledobja" magáról, de kérdezd meg a fodrászt, ő tudja, hogy hogy megy ez.
2015. jan. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!