Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyumnak mondjam, hogy borotvá...

Anyumnak mondjam, hogy borotválkozom? Vagy ez nem tartozik rá? 11-12/l

Figyelt kérdés

Másodjára borotváltam le a lábam, de nem szóltam neki, mivel meg se engedte volna... Kérdeztem 1x tőle, de nem, majd csak 14 évesen mivel ő is akkor kezdte, és az elég.... De nagyon idegesített, cikinek éreztem, hogy 2-3cm-eres (!) szőr van a lábamon.

Szóval mondjam meg neki? Vagy majd csak észre veszi, mert ugye itt a nyár..

Köszi az értelmes válaszokat! :)



2015. máj. 5. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem tartozik rá szerintem. Nyugodtan borotváld a lábad. Igényes vagy ennyi.
2015. máj. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is korai még, de a kérdésed nem ez volt. Nem tartozik rá.

De ha már mindenképpen szőrteleníteni szeretnél, akkor vegyél egy epilátort (hosszútávon jobb és olcsóbb is, mint a borotva) vagy gyantáztass.

2015. máj. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem még ennyi idősen nem kell az embernek a gyanta! Nem muszáj szólni,de mivel az Anyud,Én úgy gondol,hogy illene szólni neki,hisz mégis csak az Anyud!!
2015. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha cikinek érzed borotváld, a többi 12 éves lány is borotválja már szerintem. Mond el anyudnak, ha meg nem tetszik neki úgyse tud vele mitcsinálni. Gyanta meg epilátor még nemkell ahoz még kicsi vagy, de lehet venni szőrtelenítő krémet.
2015. máj. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :) ;)

Pár év múlva szeretném gyantával vagy epilátorral, de krémmel tuti nem fogom. Olvastam hogy káros a bőrre. És tudom, hogy egy kicsit korai, de ha nem borotválnám, nyárig tuti full szőrös lennék, hogy még a lábamat se látnám. :D :D

2015. máj. 5. 18:16
 6/9 anonim válasza:
Szerintem mindenkinek tennie kell azért hogy jól érezze magát a bőrében és én sem mondtam el neki mert nem tartozik rá és ha meg észreveszi mondd meg neki hogy téged ez zavar, és egyébként is a te lábad nem az ővé
2015. máj. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) Igazad van...
2015. máj. 5. 18:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Felesleges mondani, én sem mondtam, nyáron látta hogy borotválva van, de semmit nem szólt. Nem egy nagy dolog ez amire engedélyt kell kérni meg ilyesmik.
2015. máj. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. máj. 5. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!