Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok válaszát várom. Szerint...

Csajok válaszát várom. Szerintetek ha megkérem a kozmetikust, hogy a fülemben lévő mitesszert kinyomja megteszi? Mivel járok kozmetikushoz de nem tartozik bele kezelésbe.

Figyelt kérdés
De égőnek is érzem egyben, hogy megmondjam, hogy lehetne valamit kezdeni a fülemben lévő mitesszerel.:S Szerencsére csak egy van mindkét fülmbe de hát akkor is zavar mert tisztítom normálisan és nemtudom mitől jöhetett ki.

2015. jan. 12. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha annyira zavar akkor kérd meg,bár nem hiszem hogy bárki is a füledet vizslatná.
2015. jan. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze tudom,hogy nem azt nézik de eléggé látszik..megpróbáltam magamnak kinyomni és hát nem jártam sikerrel :D talán még nagyobb is lett és pirosabb.Ha felkötöm a hajam nemszeretném,hogy észre vegyék azért.
2015. jan. 12. 19:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor persze kérd meg!!! Ez sztem nem égő megkérni erre!!!
2015. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,hogy válaszoltatok :)
2015. jan. 12. 21:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak 1 ember válaszolt!!!!!!!
2015. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak én!!!!!! :D
2015. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem égő. magadnak bele se látsz, ráadásul ha begyullad akkor a fülhallgató se fog jól esni.


nem te leszel az első ezzel a kéréssel.

2015. jan. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!