Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kevesebbet jártok szoláriumba...

Kevesebbet jártok szoláriumba most hogy ennyit kampányolnak ellene?

Figyelt kérdés

Én már nem tudom mit csináljak, az önbarnító nem sokat ér. Van ez az új módszer hogy rádfújják a barna színt, de az csak 1 hétig jó és gondolom méreg drága. Nem lehet hogy ez az új cucc az oka hogy ennyire lejáratják a szoláriumot?

Mértékkel és megbízható helyen szerintem nem károsabb a szoli mint a napozás.


2010. febr. 20. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Én személy szerint járok,igaz csak egy héten egyszer,szerintem aki nem viszi túlzásba,nem károsabb mint kint lenni a forró napon.
2010. febr. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én kevesebbet járok,sőt szinte nem is járok!Eddig heti 1szer 12perc volt,most nyár óta talán 3szor voltam szoliban....!Amúgy kíváncsi lennék erre a barnító fújásra....!Vajon mennyibe kerülhet...?!
2010. febr. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
én eddig se jártam meg nem is tudnék mert még nem mehetek:D 13/L
2010. febr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az igaz, hogy nem sokkal károsabb, mint a napon feküdni. A szoliban viszont direktben ér az UV sugárzás, ráadásul nem olyan arányban, mint a napon, én ezt olvastam, hogy ezért károsabb, mert így jobban öregíti a bőrt.

Nem hiszem, hogy marketing célokból "járatnák le" a szolikat, egyszerűen csak régebben még nem volt elég tapasztalat, mostanra viszont bebizonyosodott, hogy nem egészséges, ehhez idő kellett.

Nekem a bőrgyógyász mondta, hogy mivel nagyon világos a bőröm, soha ne menjek szoliba, és napra is módjával.

Szerintem a szép egészséges, ápolt bőr mindegy milyen színű, egyformán szexi, szóval felesleges is szoliba menni emiatt.

Arról nem is beszélve, bár ez szélsőség, de keressetek csak rá a google-ben a melanomára, szóval van oka, h azt mondják, h egészségtelen.

Persze mértékkel ettől még szerintem nyugodtan lehet szolizni, ezer károsabb dolog van, amire nem is hívják ennyire fel a figyelmet, csak szerintem nem érdemes...

2010. febr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én már egyáltalán nem járok 2 éve, azelött rendesen túlzásba vittem. Jó nekem a fehér bőr rájöttem:D
2010. febr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Eddig sem jártam, ezután sem fogok.

Szerintem egyébként nem lejáratni akarják az új módszer miatt, hanem egyre több ember jön rá, hogy mennyire káros.

2010. febr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Még sosem voltam, de lehet, hogy kipróbálom. Ha mértékkel csinálod és odafigyelsz akkor nem lehet nagy gond. Szerintem túlzás, amit a tv-ben mondtak, hogy a szolizás olyan mintha arzént innál. Az a pár perc szoli ugyanolyan káros, mint amikor nyáron a hírekben bemondják, hogy hőségriadó van, mégis kifekszenek a napra.
2010. febr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Régen én is sokat jártam, majdnem hetente, hogy télen is barna legyek, de aztán hónapról hónapra egyre több barna szeplő jött ki rajtam, a vállamon, a dekoltázsomon, majdnem minden kényes területen...aztán elmentem bőrgyógyászhoz, hogy adjon rá valamit...de csak annyit mondott, hogy többet ne menjek szoliba, ha egy mód van rá, hacsak nem szeretnék bőrrákot. Azóta nem járok, és fehér bőrrel is jól érzem magam.
2010. febr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!