Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszínező befogja a sötét hajat?

Hajszínező befogja a sötét hajat?

Figyelt kérdés
Fél éve festettem feketére a hajamat hennával, de ráuntam, azóta koptatom a szinét. Attól félek, soha nem tudom majd kiszedni ezt a makacs festéket a fenékig érő dús hajamból. Viszont elhatároztam, hogy nekem világos rózsaszín haj kell, átmenet a szőke és pasztell pink között. Gondolom nagyon tönkre menne a hajam, ha leszívatnám szinte fehérre. Ezért gondolkodtam azon, hogy vajon a hajszínező spray befogná?
2015. ápr. 13. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Befogná a spray 1 napra,és ugy nézne ki a hajat mint akit meszetbe forgattak.Kérlek szépen hallgas rám,ne fest be ugy tönkrefogod tenni,nem ér annyit az egész...én ugyanez voltam csak én lilára festettem és egyszerüen elképesztő mennyire szétment...
2015. ápr. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A színező spray az egy színezett hajlakk, összetapadt ronda rózsaszín hajad lehet tőle, és összefog mindent amihez hozzáér.

A normális hajszínezők pedig nem világosítanak.

2015. ápr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2-nek igaza van teljesen. a világos, színes hajért áldozatot kell hozni :) C-vitaminozás és koktélozás lehozhat a színéből, kevésbé teszi tönkre, mint a szőkítő elvileg, de közben lehet, hogy moslék színe lesz.
2015. ápr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Növényi eredetű színezőket nem lehet leszedni a hajról kíméletesen. A hennát pl. a szőkítőpor sem szedi le a hajról.

Az indigóról azt tudtam, hogy hamar kikopik a hajból, ezek szerint nálad ez nem igaz.

A sötét hajból nagyon világosszőke még akkor is megterhelő a hajnak, ha az nem volt festett előtte. Jól gondold meg, mert a hajad bánhatja.

2015. ápr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!