Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon ártalmas a hajfesték?...

Nagyon ártalmas a hajfesték? Nem szeretném tönkretenni a hajam L/18

Figyelt kérdés
Kb másfél havonta szoktam festeni a sötétbarna hajam fekete festékkel,heti 2-szer szoktam beszárítani de ezen kívűl semmivel nem gyötröm,nem szoktam begöndöríteni se csavarókkal se hajsütővel,nem zselézem,lakkozom és nem is vasalom,összefogni is csak heti 3-szor szoktam abból is csak egyszer van szorosan összefogva mikor suliba vagyok.Ugye így nem fog eltöredezni kihullani stb?

2015. ápr. 12. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
14 éves korom óta rendszeresen festem a hajam, akkoriban azért mert "menő" volt, ma már azért mert frankón őszülök (aputól örököltem sajnos, ő már harmincas éveiben őszült) most 29 vagyok. Mindentől függetlenül a hajam egészséges, bárki bármit mondd, rendszeres visszavágással (frissítéssel) el lehet érni, hogy ne legyen csúnya. Sok és egészséges hajam van (picit törik a vége, de mondom 3 havonta visszavágatok pár centit és nincs gond)
2015. ápr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Ha rendesen ápolod, és eddig nem lett semmi baja, akkor nem.
2015. ápr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz tőle semmi baja, ne félj. Festés után még fényesebb is
2015. ápr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!