Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg kevésbé fájdalmas a...

Tényleg kevésbé fájdalmas a cukorgyantás szőrtelenítés mint a meleg/hideg gyantás csíkkal történő szőrtelenítés?

Figyelt kérdés

Tartósságra tényleg tovább tart a hatása??

És melyiket lehet hamarabb megcsinálni? Melyik gyorsabb?


2015. ápr. 9. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszer főztem cukorgyantát, rákentem a lábamra és nejlon zacskóval szedtem le, mert ahhoz erősebben hozzá ragadt mint a lábamhoz. Végül is így olyan lett, mint egy gyantacsík, csak a hordozó felületek azok ilyen kisebb átlátszó zacskók voltak, olyan amibe a zsemlét szokták csomagolni. A cukorgyantába sok ecetet kevertem és attól jól ragadt. A végén meg le kellett mosnom kádban a kezemet, lábamat, mert már ragadt mindenem tőle.


Egyébként mostanában a lábamról csipesszel szedem ki a szőrt. Megnézek egy filmet, közben elmolyolok vele. Ez még a cukorgyantánál is olcsóbb megoldás. De cukorgyantát is csak azért főztem, mert nem akartam pénzt kiadni a hideggyanta csíkra.

2015. ápr. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Nem fáj kevésbé és nem tart tovább a hatása.

Leggyorsabb szerintem a hideggyanta csík.

2015. ápr. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kevésbé fáj és nem okoz szőrbenövést mivel szőrnövekedéssel megegyezően kell letépni. Valamint kiszedi az apróbb szálakat is, amire a többi gyanta nem képes. Érzékeny bőrön is használható. Szóval szerintem sokkal jobb a cukorgyanta bármi másnál. Az hogy milyen tartós a szőrtelenítés azon múlik hogy milyen gyorsan nő a szőröd.
2015. ápr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
könnyű megtanulni a technikát?
2015. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát nekem beletelt pár alkalomba amíg rájöttem hogy a legegyszerűbb és milyen hőfok a legoptimálisabb de amúgy igen :)
2015. jún. 26. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!