Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

JadeBlake kérdése:

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
3 éve feketére festettem a hajam, de szerettem volna barnára váltani. Elmentem a fodrászhoz, leszívatta, viszont foltos maradtam...Most kb fekete-barna-és vörös vagyok foltokban, szóval nem szép látvány. Nem tudom, hogy mit csináljak.Nem hordhatom leengedve, mert borzasztóan néz ki, már többen meg is jegyezték. Fessem vissza feketére, vagy vegyek egy sötét barna festéket, hátha nem lesz úgy olyan feltűnő a hajam színe? A szívatástól tudom, hogy elég keményen elcsesztem, balzsamozom is ezerrel, mert nagyon száraz, szinte nehéz a fejem, mikor megmosom a hajam. Szóval mit tanácsoltok?

2015. ápr. 7. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy fesd vissza feketére, vagy barnara. Bár a fekete még mindig jobb ötletnek tűnik, mert sötétebb is, és jobban eltakarja a foltokat. Ezután pedig fordulj fodrasz segitségehez, ha megis inkabb a barnát választanád. Talan ő mjd segit.
2015. ápr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. ápr. 7. 16:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!