Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Izzadság szagot mivel lehet...

Izzadság szagot mivel lehet gyorsan "lemosni"?

Figyelt kérdés

Néha előfordul hogy este megizzadok.

Ha csak hónaljban izzadok meg és itthon vagyok egész nap egyedül, akkor is zavar.

Meg lehet valahogy oldani hogy csak hónaljban mosakodjak és eltűnjön a szag?


Próbáltam már hogy a csapnál ugyanúgy tusfürdővel megmosakodtam, próbáltam alaposabban, hosszabb ideig mint zuhanyzáskor és ennek ellenére mégsem tűnik el az izzadság szag. Zuhanyzáskor meg ennél rövidebb idő alatt eltűnik.

Egyszerűen nem értem ezt, a kémiáját vagy nem tudom minek mondjam, nem tudom milyen hatás éri még a bőrömet zuhany alatt hogy ott meg mégis sikerül.


Van esetleg valami módszer amivel mégis megoldható a dolog a csapnál?

Itthon még nem is lenne vészes, mert max lezuhanyzok még egyszer, de ha megyek valahova és megizzadok valamiért, akkor mivel lehet megoldani?


Nedves törlőkendőket már próbáltam, nem nagyon használnak.


Nem vagyok egyébként egy túl izzadós fajta szóval nem kell orvosi megoldás, leginkább csak hőmérséklet-ruha mennyisége és vastagságától függ a dolog.



2015. ápr. 7. 11:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azért nem most kezdtem el dezodort használni, így az évek során volt lehetőségem sokat kipróbálni, így de, tudom.
2015. ápr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

a vitához hozzászólva... rohadtul nem igaz, hogy aki dezodort használ, az nem lesz büdös... ez típus kérdése, nem igényességé. én lány létemre olyan büdös tudok lenni minden sima dezodortól, hogy elviselhetetlen. a boltokban kapható összes deót kipróbáltam az évek alatt, orvosi gondom sincs. pár éve találtam rá az exodorra, ami a legéletmentőbb cucc a világon, azóta nem izzadom szét a felsőimet. ettől is lesz egy icipici szagom, de csak estére, és egy spray megoldja a gondot.

szóval nem tudom, mit kell itt okoskodni átlag embereknek a dezodorról, nem mindenkinek hatásos.

kedves kérdező, én ajánlottam az alkoholos kendőket is, esetleg próbáld ki az exodor dezodort is, hátha neked is bejön.

2015. ápr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne drogériás dezodort használj, ennyi.
2015. ápr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

a vichy meg más drága gyógyszertári márka se vált be...

és ja, már nem is használok ilyeneket, mert megtaláltam a tutit, ahogy említettem is.

2015. ápr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!