Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Izzadság szagot mivel lehet...

Izzadság szagot mivel lehet gyorsan "lemosni"?

Figyelt kérdés

Néha előfordul hogy este megizzadok.

Ha csak hónaljban izzadok meg és itthon vagyok egész nap egyedül, akkor is zavar.

Meg lehet valahogy oldani hogy csak hónaljban mosakodjak és eltűnjön a szag?


Próbáltam már hogy a csapnál ugyanúgy tusfürdővel megmosakodtam, próbáltam alaposabban, hosszabb ideig mint zuhanyzáskor és ennek ellenére mégsem tűnik el az izzadság szag. Zuhanyzáskor meg ennél rövidebb idő alatt eltűnik.

Egyszerűen nem értem ezt, a kémiáját vagy nem tudom minek mondjam, nem tudom milyen hatás éri még a bőrömet zuhany alatt hogy ott meg mégis sikerül.


Van esetleg valami módszer amivel mégis megoldható a dolog a csapnál?

Itthon még nem is lenne vészes, mert max lezuhanyzok még egyszer, de ha megyek valahova és megizzadok valamiért, akkor mivel lehet megoldani?


Nedves törlőkendőket már próbáltam, nem nagyon használnak.


Nem vagyok egyébként egy túl izzadós fajta szóval nem kell orvosi megoldás, leginkább csak hőmérséklet-ruha mennyisége és vastagságától függ a dolog.



2015. ápr. 7. 11:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Használsz dezodort?
2015. ápr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Dezodoooooooooooooooooor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2015. ápr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Még jó hogy használok, azért ne nézzetek barlanglakónak légyszi.


Még az merült fel bennem hogy esetleg megszokta a bőröm és márkát kéne váltanom.


De nem ez volt a kérdés egyébként, hanem hogy hogy lehet eltünteni a szagot.


Ha nincs válaszotok a kérdésre, akkor ne pazaroljátok a helyet.

2015. ápr. 7. 11:54
 4/14 anonim ***** válasza:
*pazarlom
2015. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
vagy jó a pazarolom is ? Már nemtom :( :DD
2015. ápr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
A szagot eltüntetheted, ha normálisan mosakszol, és normális dezodort használsz. Ennyi.
2015. ápr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

mosd meg kétszer. :D

nekem a deo kendők eltüntetik a szagot, főleg ha alkoholosak is. napközben, ha büdös leszek és nem ottohn vagyok, azzal szoktam megtörölni. : )

2015. ápr. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Utolsó választ köszi. Konkrétan ilyet hogy deo kendő még nem hallottam, de majd keresgélek.


A korábbi buta válaszolóknak írnám, hogy teljesen mindegy hogy mennyire tisztálkodik az ember, mindenkivel előfordulhat hogy megy valahova mondjuk nyári melegben és közben megizzad. Nem tudom ki mennyire igénytelen de én nem szeretnék egész nap izzadságszagúan mászkálni.

2015. ápr. 8. 12:02
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Az utolsó buta kérdezőnek mondom, hogy mindenkivel előfordulhat, hogy megizzad, de előtte dezodort használ (lehetőleg jó minőségűt), amitől nem lesz szagos. Ha ezekkel nem vagy tisztában, ne minősíts másokat.
2015. ápr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A buta a stílusra vonatkozik, olvass már vissza, hogy milyen kötekedő válaszok vannak. Ráadásul a kérdésemre csak egy valaki válaszolt.


Mellesleg márka alapján jó minőségűt használok, ami eddig bevált.

Az meg a másik hogy nem tudom miféle varázserővel rendelkezel hogy bemész egy boltba és elsőre meg tudod állapítani hogy pontosan melyik az a termék amelyik neked tökéletesen használni fog.

2015. ápr. 8. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!