Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit hasznaltok hajvasalashoz...

Mit hasznaltok hajvasalashoz hogy szep sima es fenyes legyen a hajatok? (de ne zsiros)

Figyelt kérdés
Hullamos,fejem tetejen szoszos a hajam.Vasalas utan egyenes,viszont matt es ugyanugy szoszos :( pedig jo vasalom is van.... Latom sok lanynak vasalas utan olyan szep libegos fenyes a haja. Mar probaltam tobb fenyesito termeket is de inkabb zsiros hatasuak voltak mintsem szep libegosek.
2015. ápr. 6. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

Én is rendszeresen vasalom, és nem használok semmit. A hajcasalóm: Remington Shine Teraphy, és ha kész vagyok a hajam (ami amúgy mikrofonhaj szerű) nyílegyenes és fényes. MIt csinálsz pontosan? Ha így csinálod:

-Alapos mosás

-ALAPOS ÖBLÍTÉS

-Csontig megszárítás

-2-3x átvasalás (csomómentes haj, lehetőleg hajkefével(ha nehéz formázni akkor kis tincsenként))

-FÉSÜLÉS

Akkor valószínüleg a hajtípusodból adódik a probléma. (pl. nem rugalmas és vékonyszálú haj hajlamos a szöszösödésre)

2015. ápr. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is Remingtonom van,nem is olcson vettem,pont azert mert az előző olcso vasalom meg ki sem egyenesitette a hajan:( Ez az egyenesitest mar 1-2 áthuzással megoldja! Én is ucs csinálom ahogy leirtad......mosás,után csak néha még egy kicsit nedves a hajam (tudom hogy igy nem igazán jó,de néha sietnem kell és én nem száritózok mert attol még rosszabb) olyankor végképp szöszös lessz! Most syossos hajfeny olajat teszek rá amitől viszonylag fényes lessz,de pár ora mulva már inkább tünik zsirosnak a frissen mosott hajam......
2015. ápr. 7. 09:27
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Akkor a hajad tipusa a probléma. Az egész szöszös, vagy a vége? Ha a vége akkor én levágatnám, de ezt már biztos megtapasztaltad. Haználj egy kevés lakkot vagy ha nem hullámosodik vissza tőle akkor habot. (Első voltam)
2015. ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem a vége szöszös,mert egyátalán nem törik a hajam erre mindig nagyon odafigyelek.......hanem a fejem tetejen!
2015. ápr. 10. 07:37
 5/5 anonim ***** válasza:
39%

használj ilyen sampont és hajbalzsamot.Régen nekem is olyan volt még a vége is nagyon töredezett volt majdnem levágattam de kipróbáltam ezt előszőr a balzsamot,és tényleg mintha kicserélték volna a hajam már egy hajmosástól,szép selymes és valahogy szép lassan eltünt a töredezett hajvég is,és olyan puha könnyen fésülhető. tényleg próbáld ki. az én hajammal csodát tett azóta is ezt használom,és még az ára is megfelelő.


[link]

2015. máj. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!