Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés és következményei....

Hajfestés és következményei. Szerintetek mit lehet tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Feketére van festve a hajam, ebből egy vastag tincset színeztem egy ideig Jeans Color hajszínezővel. Az az egy tincsem ki van szőkítve, így fogta be csak a színező. Legutóbb a Deep Red fajtát vettem meg, de nagyon nem tetszett a színe, mert vörös helyett rózsaszínes árnyalata lett tőle a tincsemnek, így hajfestékkel festettem be vörös színűre. Azonban, amikor lemostam a hajfestéket, vörös helyett kb. narancssárga színe van és a tincsem vége mintha megégett volna, gumiszerűen nyúlt és tört le, kb 4-5 centiig.

Mit tehetnék ebben a helyzetben? Szeretném befesteni sötétebb vörösre a lehető leghamarabb, mert nagyon szörnyen néz ki így, de félek, hogy még többet ártok vele a hajamnak. Szerintetek mit tegyek?


2010. febr. 17. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb lenne, ha most nem festenéd egy darabig, mert a végén kopasz leszel. A fekete hajfesték eleve nagyon roncsolja és hullik tőle rendesen a haj. Elhiszem,hogy nem tetszik, de ha megint befested, biztos,hogy nagyon sokat ártasz vele a hajadnak. Szerintem egy jó darabig ne fesd. Ha azt a tincset be akarod festeni (szerintem nem lesz vörös,ahogy szeretnéd)várj vele legalább egy hetet. Pihentesd.
2010. febr. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Nekem a fekete hajfestékkel nincs problémám, nem hullik tőle a hajam jelenleg. Nem is festem olyan gyakran, csak ezt az egy tincset belőle, és csak ez égett meg szerencsére.

A tincs vége eléggé el van vékonyodva, szerintem emiatt sem fogta be rendesen, nem tudom, mit tehetnék vele a közeljövőben, hogy normálisan nézzen ki.

2010. febr. 17. 23:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld pakolásokkal kenni. Ha elvékonyodott a vége akkor vágj le belőle egy picit. A Londa hajszerkezet javító Phantenol kúrája csodákra képes!
2010. febr. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!