Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? (Többi lent)

Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Már 2 hete egy nagy piros púp van a szemöldökeim között.

Régebben volt egy az államon is de az elmúlt 1 hét után kb,de ez valahogy nem akar elmúlni,és ha nevetek akkor nagyon látszik és nagyon zavar,de nem fáj szerencsére.Nem nyomkodtam meg semmi nehogy rosszabb legyen,meg szerintem nem is pattanás mert semmi közepe nincsen meg ilyesmi ami arra utalna.Bekentem már ilyen szárító krémmel de semmit nem hatott.Valaki esetleg valamilyen ötletet hogy mi lehet ez és hogy lehetne eltüntetni minél hamarabb ?(vagy hosszú idő alatt,nekem mind1 csak tűnjön már el :( )



2015. márc. 28. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem pattanás az, csak ez a nagy piros gennynélküli dudor fajta. : D próbáld ki az akneroxid krémet, nekem az minden estés kenegetéssel 1 hét alatt eltünteti. ha szárít, kenj rá utána hidratálót. ha olyan helyen van, hogy nap éri, kend be egy kis naptejjel nappalra, mert az akneroxid fényérzékenyít. ha nem hat, lehet, hogy érdemes lenne elmenni egy bőrgyógyászhoz.
2015. márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért nem mész vele bőrgyógyászhoz?
2015. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!