Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Te mit használsz, hogy jobban...

Te mit használsz, hogy jobban nőljön a hajad?

Figyelt kérdés
Ki mit használ a hajára, hogy serkentse a hajnövekedést?

2015. márc. 25. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Időt.
2015. márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olyan válaszokat várok olyanoktól, aki tényleg használ v. használt bármit amitől nőtt a haja: )
2015. márc. 25. 21:22
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Nyelvtankönyvvel dörzsölgetem.
2015. márc. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak dörzsöld, attól úgyse fog nőni ;)
2015. márc. 25. 21:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Sokszor leírták már, és igaz is, ha tetszik ha nem: A hajnövekedés genetika, nem lehet gyorsítani.
2015. márc. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszer nagyon tönkre volt menve, levagattam rövidre, na mondjuk azt meg egyszer nem csinálnám meg, de jót tett neki. Valamint tavaly sűrűbben jártam fodrászhoz, (hosszú hajam van, levagattam egy fazonra és próbáltam formában tartani, de nem mindig vágtak le jól - finoman fogalmazva) mivel manapság minden fodrász jól megtepi az embert (engem biztos) annyi hasznom volt belőle, hogy jól visszadusult, és vágás után kb 3 héttel úgy megugrik, mint a bolond. Mikor elrontjak, nekem ez sem elég gyors. Szóval 1. a vágás / frissítés 2. B-vitamin komplexet szedek most vagy két éve minden nap. 3. Hetente egyszer mosom, és nem használok rendszeresen kondicionálót, csak ha valamit akarok v olyan kedvem van. Pl. januárban elcsesztek és utána tettem rá q10 -es balzsamot. 4. Elvileg nem szabad nagyon forró hajszaritoval szárítani, m toredezik.
2015. márc. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Normálisan étkezek, zöldségek, gyülömcsök. emelett szerintem fontos a megfelelő folyadékmennyiség.

kíméletes fésüt használok, ami nem tépi, és amitől nem töredezik. nem festem a hajam.

szerintem nem jó hogyha sokat össze van kötve, mert akkor nem szellőzik eleget.

én a természetességben bízok, így nem használok hajhabot (elolvashatod mennyi kemikál van benne) se sprayt, se semmi ilyesmit, csak sampont és balzsamot. ha van kedvem és időm készítek rá mézes tojásos pakolást, amitől fényesebb lesz.

emellett ha észreveszed hogy töredezik a vége akkor vágass le belőle. én itthon is szoktam vágni magamnak, ha zavar hogy töredezik.

vannak olyanok akik szednek ilyen-olyan tablettákat, meg mindenféle ápolókat használnak, de amint említettem én nem szoktam ilyeneket. az elmúlt egy évben így nőtt a hajam kb 10-11 centit.

2015. ápr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok, és még annyit hogy mióta nem használok hajvasalőt/sütőt, azóta sokkal szebb, és sokkal gyorsabban nő.
2015. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó kettő .Kedvesek vagytok! 💋
2015. ápr. 2. 04:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!