Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez a krém jó a pigmentfoltokra...

Ez a krém jó a pigmentfoltokra? Van valami tapasztalatotok vele kapcsolatban? Nem terhelném túl a bőrömet, ha ezeket a krémeket mind hazsnálnám? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..


Én írtam ki ezt a kérdést. A bőrömön a pigmentfoltok, bőrhibák zavarnak leginkább, mert a pattanásokat, mitesszereket könnyen el lehet tüntetni, ezeket nem. Most ugye AHA gyümölcssavas hámlasztót használok minden nap, és mellé szeretnék venni egy BHA hámlasztót a mitesszereimre, pattanásaimra. De megtaláltam most ezt a krémet:

[link]

Szerintetek ha ezt használom minden nap és az AHÁt, plusz még ezt a BHA hámlasztót heti 3x:

[link]

az egyszerre nagyon sok lenne? Nem megy tőle még jobban tönkre a bőröm? Nem szeretném túlterhelni vagy még rondábbá tenni az arcomat. Már most hámlik egy picikét néha az orrom, pedig csak az AHÁt használom. Ez túlzás lenne így szerintetek, vagy használhatom nyugodtan?

13l



2015. márc. 25. 14:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagyis nem biztos, hogy pigmentfoltok vannak a bőrömön, hanem ilyen pattanások utáni nyomok, foltok, bőrhibák.
2015. márc. 25. 14:12
 2/3 anonim ***** válasza:

nem fog tönkremenni tőle a bőröd, de a gyakoriságot magadnak kell kitapasztalni. eleinte csak heti 1-2-szer használd a bha-t. a c vitaminossal szerintem várj még egy kicsit, amikor már beállt a bha-val bővített rutinod.

amúgy pontosan milyen gyümölcs savas krémed van?

lehet érdemesebb lenne váltani a paula 8%-osra, mert az tuti eltünteti a piros patti utáni foltokat.

a c vitaminos is erre jó, nekem is van más márkájú, de nem használom minden nap, csak ha friss foltjaim vannak, akkor 1 hétig kb. az aha hámlasztóm mellett kevésbé van rá szükségem.

szóval lehet ezeket használni, csak óvatosan és ésszel. komoly dolog, de ha jól használod, rengeteget segítenek hogy szép legyen a bőröd.

2015. márc. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :)

Nem tudom, hogy az AHÁm milyen fajta, a kozmetikus azt mondta, hogy naponta használjam, szóval gondolom nem annyira erős. Akkor szerintem megveszem a BHA-t, és pár hét múlva a C vitaminosat. :)

Amúgy ez a C vitaminos krém, a BHA és egy gyengébb AHA együtt tényleg biztosan eltünteti a foltokat, pattanásokat, mitesszereket? Rettenetesen zavar, hogy ilyen a bőröm, borzasztóan szeretnék végre szép, sima bőrt.

2015. márc. 25. 15:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!