Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az AHA és BHA hámlasztók jók...

Az AHA és BHA hámlasztók jók heges, pattanásos, mitesszeres bőrre?

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 14:41
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm, akkor lehet, hogy nézek ilyet a gyógyszertárban.

Amúgy, ha a pigmentfoltok és a mitesszerek jobban zavarnak, mint a pattanások, akkor nem lenne jobb ez? : [link]

Vagy ezek között a BHA termékek között nincs sok különbség? Mert igazából most szerintem azért van sok pattanásom, mert sok csokit ettem, de amúgy nem szoktam, és olyankor nincs is. És ennél nagyon írja, hogy jó a pattanások utáni foltokra. De a 2%-os Skin Perfecting akárminél meg azt írja, hogy az a legjobb BHA termékük, szóval nem nagyon tudom, hogy melyiket válasszam. Mennyi különbség van ezek között a hámlasztók között?

2015. márc. 24. 19:22
 12/12 anonim ***** válasza:

szia! én is használok paula's choice hámlasztókat. csak ajánlani tudom.

8%-os aha gélt heti 1-2-szer használom. ha a te gyümölcs savas krémedre nincs ráírva, hány %-os, akkor nem lehet olyan erős.

2%-os extra strenght bha-t használok heti 3-4-szer. elég sok a mitesszerem, így kordában tudom őket tartani.

mindegyiket éjszakára szoktam használni, mert nappalra fényvédőn+sminken kívül nem tudom mást elviselni magamon. : )

a baleás arctejedet belinkeled? biztosan fent van krémmánián.

az arctejek jól leszedik a sminket, de a többségükben olyan hidratáló anyagok vannak, amelyek a mitesszerre-pattanásra hajlamos bőrnél eltömíthetik a pórusokat. a gyógyszertári mosdókenőcs is ilyen. ezek inkább szárazabb bőrre valóak, mert hidratálnak, nem okoznak nekik pattanást.

nekem a caonatur arctej vált be, ebben nincsenek ilyen összetevők, legalábbis nem magas ez a komedogén indexük.

ha esetleg lenne kedved habzó arclemosót használni, nagyon ajánlom a balea ultra sensitive waschgelt és a babylove ultra sensitive waschlotiont. dm-ben kaphatóak. illat-alkohol-sls mentesek, gyengédek, nem szárítanak.

2015. márc. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!