Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlotok olyan arclemosót/tis...

Ajánlotok olyan arclemosót/tisztítót, amit nap közben használhatok a suliban és a munkahelyemen, és nem vörösödik ki tőle az arcom?

Figyelt kérdés
Az arcbőröm különösen hajlamos a zsírosodásra, erre reggel és este Spiritus Salicylatust használok, de attól mindig jól kipirosodik a bőröm, ezt pedig nap közben nem szeretném. Viszont már dél körül mindig fénylik az bőröm, szappant, törölközőt pedig mégsem szeretnék vinni. :) Köszi előre is!
2015. márc. 14. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Arctisztító kendő. Nem foglal sok helyet, nem drága, és bármikor használhatod.

Vagy vannak ún. mattító lapocskák, direkt erre.

2015. márc. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kérhetek egy-egy márkanevet?
2015. márc. 14. 10:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Micellás víz, pl. Garnier. Nekem is nagyon zsíros, reggel lepúderezem, nap közben mattító lapot (mülleres) vagy papír zsebkendőt használok a felitatásra. Ne használj szárító termékeket.
2015. márc. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minél jobban szárítod, annál jobban termeli a zsírt. Használj mattító krémet, púderezd.
2015. márc. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Nem hiszem, hogy ez sokat fog változni, sajnos apukám bőrét örököltem, neki pedig most, 50 évesen is ugyanilyen, mint az enyém... :/
2015. márc. 14. 17:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Krémet keress rá inkább.
2015. márc. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a spriritust hagyd el, én is használtam, csak jobban zsírosodik tőle a bőr.

napközbenre én a mattító lapokat ajánlom (rdel young, essence, catrice), vagy vigyél garnier micellás vizet és vattakorongot, vagy alkohol és illatmentes arctisztító kendőt.

ha reggel kensz fel mattító krémet, pl. essence make up base, alig fogsz kifényleni. : )

2015. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!