Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használhatok 9%-os oxit?

Használhatok 9%-os oxit?

Figyelt kérdés

Jelenleg Perfect Mousse-szal festek, ami egy nagyon gagyi, hajtövekkel megbirkozni nem képes, ammóniamentes festék. A 778-as színt használom, ami a dobozon narancs rézvörös, de bordós lesz belőle. Mire megkopik, egész jó, de addigra eltelik 5 hét, és a lenövésem olyan, mintha 2-3 hónapja nem festettem volna.

Kb. ilyen kopva:

[link]


Át szeretnék térni a Londa Professionalre, ami fodrászkellékes festék, és elég jónak tűnik, az ára is jó. A 7/43-as színt néztem ki, és nem tudom, 6-os vagy 9-es oxit használjak-e, hogy egy szép narancsos vörös legyen belőle.

Festés előtt persze csinálnék egy aszkorbinsavas festékkoptatást. Anno 6%-osat vettem egy iszonyat régi fajta Kallos vöröshöz, de fekete lettem tőle, meg szerintem a Perfect Mousse-ban sem valami erős az oxi. Használhatok szerintetek 9-est?


2015. jan. 24. 21:16
 1/1 A kérdező kommentje:
Ez a kép talán jobban visszaadja a jelenlegi színem kopott verzióját: [link]
2015. jan. 24. 21:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!