Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászt keresek Budapesten....

Fodrászt keresek Budapesten. Van ilyen fodrász e földtekén?

Figyelt kérdés
Csupán néhány kritériumnak kell megfelelnie. Számomra fontos, hogy a hajmosás ne legyen tortúra és ne legyen hosszú körme (karma), legalábbis ne az én fejembe mélyessze bele közben. Csak finoman. Hajszínezés esetén ne kenje a festéket a fülemre meg ne (az arcomba) fröcskölve vigye fel és hajszárításkor ne úgy szárítsa, hogy széttörik a haj és alulról szárítja. Meg ne a fejtetőtől fésülje, mert az fáj. Magam viszek hajszínezőt, neki csak fel kellene vinnie a hajamra, ami extra hosszú. Nem vagyok trécselős típus, szóval engem nem zavar, ha a hajammal való teendőkön túl nem kell bájcsevegnem.

2015. márc. 14. 02:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress egy barátnőt inkább. A legtöbb fodrász nem vállal idegen anyaggal való dolgozást, ha meg igen, akkor sem szereti, ráadásul felelősséget sem lehet hozott anyagért vállalni...
2015. márc. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egy jó fodrász nem dolgozik hozott anyaggal, mert csak azért tud felelősséget vállalni, amivel dolgozik, mert ismeri. bármelyik jobb fodrász szalonban találsz jó fodrászt.
2015. márc. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!