Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudom eltüntetni az...

Hogy tudom eltüntetni az orrom és szám sarka között húzódó ráncot? (nazolabiális redő? )

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, úgyhogy nem időskori ráncokról van szó, de nekem ez valamiért nagyon erős és borzasztó rondán néz ki, ráadásul egyik oldalon mélyebb. Valakinek valami praktika sminken kívül?
2015. márc. 7. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha genetika akkor sehogy.
2015. márc. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valami muszáj, hogy legyen :\ Miután elküldtem a kérdést, felfedeztem a tükörben, hogy csak az egyik oldalon van, ráadásul borzasztó karikásak a szemeim (alszok rendesen) és ott is az egyik oldalon (ahol a nazolabiális redőm van) sokkal erősebb
2015. márc. 7. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:

ilyen mindenkinek van, nem?

valszeg az egyik oldalon a szádat gyakrabban felhúzód pl. mosolygásnál, bármilyen mimikánál, talán ezért látszik jobban. de nem tudom, tegyél fel képet, így nehéz elképzelni. :D

2015. márc. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Házilag sehogy, csak feltöltéssel.
2015. márc. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Száj köré nem botoxoznak. Csak feltöltés marad (hialuron sav, kollagén stb)

Kémiai hámlasztással (pl TCA) lehet enyhíteni a ráncokon és növelni a bőr természetes kollagéntermelését, de ha már 18 évesen láthatóak a ráncaid akkor valószínűleg erősen ráncosodásra hajlamos bőröd van ami mindig probléma lesz. Mindenre van megoldás, csak pénz kérdés az egész.

2015. márc. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!