Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kerek arc és szemüveg, milyen...

Kerek arc és szemüveg, milyen frizura lenne jó?

Figyelt kérdés

Most nagyon hosszú sötétbarna hajam van, amitől szeretnék megválni. Szemüvegem van. A hajam vékonyszálú, de sok van (csak nem annyira látszik), egészséges.

Váll alá érő, oldalt elválasztott + oldalt frufru, egyenesre vasalt, tépett - könnyített hajra gondoltam. Szerintetek?

[link] valami ilyesmi, csak picit hosszabb, kb 5centivel.


2015. márc. 3. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
nálam : szemüvg, kerek arc pipa. évente mindig más hajam van. a vállig érő haj és egyenes frufru nagyon kövérítette az arcom, meg macerás volt. az oldalt frufru vált be nekem, vagy amikor hosszabb hajam volt csak oldalt elválasztott hosszú haj hosszú frufruval-már nem is számított frufrunak- jelenleg vállig érő hajam és oldalt frufrum van ami szintén jól áll e még így is kicsit úgy érzem kövéríti az arcom. kerek archoz szerintem a legjobb a min. mellig érő haj. a linkelt képen szerintem a csajszinak nagyon jól áll a haj az arcához és a szemüvegéhez, bár neki hosszúkás feje is van. én ehhez javasolnám a plusz 5 centit.
2015. márc. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, akkor nem csak én láttam úgy hogy neki hosszúkásabb, én is hozzátennék 5-6centit és akkor mellig érne, annál rövidebbet nem is szeretnék. Nagy váltás lenne a derékig érő után :)
2015. márc. 4. 00:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!