Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen rövid hullámos frizurát...

Milyen rövid hullámos frizurát ajánlotok egy karakteres, "szigorú" (tehát az arcból kiemelkedő orrú) de mégis nőies arcvonású lánynak?

Figyelt kérdés

Úgy gondolnám, hogy állig érőnél rövidebbre számolok, a hajam pedig hullámos, hosszú állapotában kissé loknis. Valami olyasmit keresek, ami passzol az arcomról fentebb leírt tulajdonságokkal és még egy szemüveghez is klappolna.


A tippeket képek, linkek formájában várom, hogy lássam mit javasolnátok így első olvasásra. Csak egy kis ötlet begyűjtés céljából írtam ki a kérdést.


A válaszaitokat előre is köszönöm! :)



2013. aug. 4. 23:06
 1/3 anonim válasza:

Kép nélkül nem tudjuk elképzelni milyen vagy.

Nekem rövid barna hajam van, és zöld szemem, kb 1 centis szakáll, picit nagy orr. Na el tudsz képzelni?:D Ha el akkor se úgy nézek ki ahogy elképzeltél.

2013. aug. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
wolf katis vagy?
2013. aug. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem, nem Wolf Katis.


Igaz, értem ez így tényleg homály, de magamról képet továbbra sem szeretnék felrakni, de van egy kép, amelyen szereplő nőre egészen hasonlítok karakterileg. Azt belinkelem, hátha tisztább lesz. [link]

Valami ilyesmi és ehhez egy kis enyhe Anne Hathaway-es beütést képzelj el. De inkább a szemem az ami hasonlít az övéjéhez. [link]


Szóval egy ilyen egyvelegből álló egyénhez hasonlítok leginkább. Remélem így már pontosabb az elképzelés rólam.

2013. aug. 7. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!