Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tegnap este mostam hajat...

Tegnap este mostam hajat mégis zsíros tapintása van, miért van ez?

Figyelt kérdés
Elmondom a hajmosásom menetét hátha én csinálok rosszul valamit: vizezés, sampon (jól átdörzsölöm a tetejét is) aztán leöblítem és a hajam végére teszek színvédő kencét, mert az be van színezve. Mégis a hajam néhány helyen olyan zsíros tapintású...amúgy is hamar zsírosodik, mert folyton tűrögetem, de ez akkor is olyan rossz, hogy már másnap olyan mintha zsíros lenne..:/

2013. júl. 17. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a sampon nem neked való? Nekem elég heti egyszer hajat mosnom, de volt olyan sampon, amitől én is már másnap zsírosnak éreztem a hajam..:s
2013. júl. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jól leöblíted a sampont? nekem az is gond volt már, hogy nem öblítettem le eléggé.
2013. júl. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy még az lehet, hogy túl sok sampont használtál és nem öblítetted ki jól. Inkább kevesebbet használj, attól ugyanolyan tiszta lesz.
2013. júl. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
okés legközelebb kipróbálom kevesebb samponnal :) az a baj, hogy csak megdöntöm és amennyi jön az jön..:D tusfürdővel is így vagyok..sokat használok, lehet ez a baj :) köszi a válaszokat :)
2013. júl. 17. 11:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!