Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fályhat ez az egész?

Fályhat ez az egész?

Figyelt kérdés
Holnap megyek először kozmetikushoz, az arcom miatt, mivel elég miteszeres. Kicsit izgulok, hogy milyen ez az egész. Félek hogy fáj. Aki volt már, tudna mesélni, hogy milyen volt? Köszönöm! :) 13/L

2015. márc. 3. 22:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést, magam sem tudom, hol az eszem.... *fájhat
2015. márc. 3. 22:07
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ronda, hogy ilyen magasszárú.
2015. márc. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fájni fog a nyomkodás, de szerintem kibírható.
2015. márc. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem érzékeny a bőröm szóval iszonyatosan fájt, végig könnyeztem és a fejem full vörös lett, és vörös foltos is maradt 1 hétig legalább. Aztán visszatértek a mitesszerek. Azóta inkább magamnak tisztítom az arcom. Kíméletesebb vagyok mint a kozmetikus, az eredmény meg sokkal jobb...
2015. márc. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
utolsó: elég gáz ha a kozmetikus így ,,meg erőszakolta" a bőröd.. az ilyet nem nevezném kozmetikusnak! Semmi kép nem normális , ha 1 hétig vörös a fejed meg foltos.... Ha jó a kozmetikus akkora tisztítás szép és eredményes :) De tény hogy a miteszer az ha van akkor az mindig is ott lesz :S
2015. márc. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!