Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan állítsam be ilyenre a...

Hogyan állítsam be ilyenre a hajamat?

Figyelt kérdés

[link]

( Legszélső (jobbra))

Már régóta növesztem, még egészen ilyen hosszú nincs, de ez lenne a cél.

Bármit is csinálok ha "2kg" zselét nem kenek a hajamra akkor az Istenért se akar ilyenre beállni, sőt akkor olyan, mint ha le lenne lapítva, tehát addig kenegetem, míg a zselé szinte lehúzza, akkor áll csak be ilyenre... Mit kellene tennem?



2015. márc. 3. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Tupírozni, beszárítani, wax, hajhab, lakk, persze matt és jó minőségű cucc fodrászkellékesből. Ha egyáltalán nem megy akkor menj fodrászhoz és kérd meg hogy tanítsa meg hogy kell. Nem olyan egyszerű, főleg ha nincs dús hajad sem.
2015. márc. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A zselé használata nem ajánlatos.Túlságosan is zsírosnak látszódik tőle a haj,ezért inkább azt tudnám ajánlani,hogy mielőtt elkezdenéd megcsinálni,a fürdőkádba hajtsd bele a fejeted és néhány (de csak tényleg néhány) másodpercig folyasd rá a vizet.Aztán hajszárító segítségével kezd megszárítani,közben fésűvel állítsd be a formáját.Azért tudom,hogy ezt is lehet,mert van egy ismerősöm,akinek mindig ilyen a haja és így oldja meg. :)
2015. márc. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!