Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első szoláriumozásra készülök....

Első szoláriumozásra készülök. Testradírozás javasolt előtte, vagy nem?

Figyelt kérdés
Megnéztem a neten, de nem, vagy csak alig találtam infot erről. Ha volt is, akkor is az egyik javasolta, a másik pedig nem. Ha pedig kell testradír, mennyi idővel használjam előtte? Illetve még annyit, hogy védőszemüveget, és olyan krémet találok-e ott, amivel bekenhetem a veszélyesebb anyajegyeimet, és azt venni kell, vagy ingyen használható? Köszönöm.:)

2015. febr. 28. 14:16
 1/3 A kérdező kommentje:
És még annyit, hogy ha testápolót használok utána, hogy hidratáljam a bőröm, valóban elvesztem a barnaságot?
2015. febr. 28. 14:27
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahova én járok szoli, a várossomban a legjobb legdrágább, de ott sincs ingyen, azt külön venni kell, a szemüveget is, de nálunk senki nem használja, nem is ad a szoli.

Amúgy a szoliba a lányok tudnak erre válaszolni.

Amit javaslok először csak 5 percre menj, majd lehet többre.

Csak volt olyan aki nem bírta és ki kellett jönni, és ez 10-15 percnél azért drága.

2015. febr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,

Szoláriumozáskor használj szolárium kozmetikumot. Én csak Australian Goldot használok, mert azt szeretem. Bevált. Én a hivatalos magyar forgalmazónál veszem, szerintem jó áron adják és tényleg bevált, amit az eladó lányok ajánlottak. Ne radírozz közvetlen előtte. Vagyis inkább elmondom, én mit szoktam csinálni, hátha segít.

Én testápolónak szoláriumozás utáni krémet használok, minden zuhanyzás után. Általában nem random megyek szolizni, hanem tudom melyik nap, így előtte való nap szoktam radírozni. Szolizás előtt külön krémet használok a testemre nyakig és az arcomra. A következő szolizásig pedig ugyanúgy testápolózok (szolizás utáni krémmel). Nekem így selymes a bőröm. Amúgy nagyon kiszáradtam a szolitól. Sima testápolót, vagy naptejet, vagy ilyesmit nem szabad használni a szoliban, mert mindenféle bőr betegséget lehet kapni, többek közt ha nem jól reagál az UV-fényre a cucc, bőrrákot is. Rám úgy szólt rám a szoliban egy kozmetikus, mert úgy gondoltam elég a sima testápoló, hogy ne száradjak ki, de mondta, hogy abban csomó olyan anyag van, amitől bajom lehet ha szolizok rá... :) Jó szolizást!

2015. márc. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!