Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon száraz a hajam és...

Nagyon száraz a hajam és vékonyodik, mitől?

Figyelt kérdés

Nem csak a vége száraz, hanem kb. a tövétől kezdve. Régen nem ilyen volt. Nem festem, nem vasalom, nem használok hajhabot meg ilyen xarokat, csak sampont + balzsamot. A másik, hogy bár száraz a hajam, mégis hamar zsírosodik. Ugyanez a bőrömre is jellemző. Okozhatja ezt vitaminhiány, vagy valami betegség? Mit lehet tenni? Változtatás az étrendemen, samponváltás, vagy valami más? Vagy ez a "korral jár", és már nem lesz változás?


26/N



2015. febr. 28. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
próbálj ki hajolajakat, van ami direkt erre való
2015. febr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Komplikált téma,méghozzá profeszionálisan diagnosztikával kegyetlenül komplikált.Én őszintén eléggé biztos vagyok benne,hogy testi és vagy lelki változás lehet az oka.Mindenestre ami nem ronthat neked,dió és orbáncfü teát igyál pár hétig,egyél hajerősitő tablettákat és elimináld a szilikonos hajtermékeket.
2015. febr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!