Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás vagy kiütés? Vagy mi...

Pattanás vagy kiütés? Vagy mi lehet?

Figyelt kérdés
Utóbbi egy hét alatt pattanás vagy ahhoz hasonló kiütések jelentek meg. A hátamon 2, a nyakamon 1, a fejbőrömön 2-3, a lábamon 1, a combomon is van 1. Ha, hozzáérek fáj, már korábban is volt ilyen, de elmúlt, de ennyi még nem volt. Az arcom is néha pattanásos, de az most szép. Nem eszek csipszet meg zsíros, olajos ételeket, De, sok csokit eszek. Nem tudom van-e jelentősége, de kiskorom óra van migrénes fejfájásom, és van úgy, hogy 4-5 fájdalomcsillapítót is beszedek rá, az elmúlt 1 hét alatt ötöt is bevettem, mert nagyon fájt. 30 éves vagyok lehet ez még pattanás vagy mi lehet még? Azt olvastam, hogy létezik olyan gomba ami a bőr alatt van és állatoktól lehet kapni. Nekünk 1 macska van, 5 éve. Nagyon zavarnak ezek a pattanások/kiütések, és kicsit meg is vagyok ijedve.
2010. febr. 13. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:
doki
2010. febr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!