Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sok kis kiütés, pattanás van...

Sok kis kiütés, pattanás van a fenekemen. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég kínos,de muszáj megkérdeznem,hogy nektek mi a tapasztalatotok. Szóval 3 éve pattanásos a fenekem(meg olyan kiütés szerű),és most már átterjedt sajna hátul a combomra,és oldalt is van egy kevés. Próbáltam hintőport, pattanás elleni ecsetelőt,B vitamint, S betűvel kezdődő krémet(amit a kisbabáknak is szoktak adni). S-sel kezdődik és udo-val végződik :D Azt bőrgyógyász ajánlotta pl. Érzem,amikor sokat ülök,akkor is jön ki sok,de ez nem természetes...Igaz,van amikor több,van amikor kevesebb,de most már nagyon zavar :( Köszi a segítséget előre is! 24/L


2010. nov. 1. 21:21
 1/1 anonim válasza:

ilyen van nekem is...elég sok. nekem a vállamon is van, meg több helyen.

17/fiú

2012. júl. 27. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!