Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyorsan zsirosodik a hajam....

Gyorsan zsirosodik a hajam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 naponta mosok hajat, mert annyira bezsirosodik.Azt még hozzá kell tennem, hogy sportolok, heti 4 edzésem van és ott általába leizzadok. Tudtok valami jó hajpakolást vagy házi praktikát hogy ne kelljen ilyen gyakran hajat mosnom?

14/L



2015. febr. 23. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Ne baézasmozd és hajbalzasamot ha mégis használsz, de dörzsöld bele a fejbőrüdbe. Hazsnálj hidratáló sampont, vagy kén tartalmú zsírosodó fejbőrre valót.
2015. febr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A zsíros haj elleni samponok közül vannak profibbak is és nekem azok segítettek most már csak száraz a hajam :D Amúgy a hossztól is függ ,ha mondjuk rövid vállig érő hajad van akkor nem zsírosodik olyan hamar mint mondjuk egy könyökig érő haj :)
2015. febr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem fested a hajad akkor megoldás lehet a C-vitamin por. A DM-ben lehet dobozosat kapni. Egy kanálnyit el szoktam keverni egy adag samponnal. Majd fel a hajra, jól bemasszírozom. Aztán megmosom a többi testrészem, nem öblítem le azonnal. Miután végeztem a testemmel, utána szépen lemosom. Én kb. 2 napot nyerek ezzel a módszerrel.


Viszont ha festett a hajad, akkor jól fontod meg, mert kiszedi a hajszínt fokozatosan.

2015. márc. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Használj porsampont. Heti maximum két vizes-samponos hajmosást tartanak egészségesnek a szakemberek - állítólag.

A porsampon felszívja a felesleges "zsírt" a hajadról. Rászóród, bedörzsölöd, hajkefével kikeféled a maradékot és kész. Én ezt a módszert használom és nagyon bevált.

2015. márc. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!