Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől zsírosodik ilyen gyorsan...

Mitől zsírosodik ilyen gyorsan a hajam?

Figyelt kérdés

Eddig nem zsírosodott, kb 1 hónapja kezdődött. Tegnap pl. délben mostam meg, mostanra meg már annyira nem jó érzésű a hajam (mintha összelenne tapadva), de csak a fejtövemnél. Először általában oldalt (fülem körül) kezd el, aztán meg hátul a fejtövem. Tegnap egésznap leengedve volt, ma meg laza copfba kötve. 2 naponta moshatok hajat emiatt. Sampont, balzsamot semmit nem váltottam. Kipróbáltam a biosampont (régebben is) de az sem jó, attól is ugyanúgy bezsírosodik, moshatom akármeddig. Sok cuccost sem használok rá, csak sampont és a hajvégekre balzsamot, amit utána alaposan ki kell mosni. Nem vasalom, csak szárítom.

Eddig kb 1 héten 2szer mostam hajat most meg 3-4 alkalommal kell. Mitől van ez?



2015. jan. 4. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem írtad mennyi idős vagy. A serdülőknél ez teljesen normális.
2015. jan. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, jobbnál jobb orvosokhoz hordtaka szüleim, de semmi változás pedig 21 vagyok már nem tini. Az sem segít, ha kevesebbszer mosom. Szerintem törődj bele, mást én sem tudtam.
2015. jan. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

16 vagyok.

De pont hogy eddig zsíros volt és kb 1 éve normalizálódott a helyzet aztán most megint :(

2015. jan. 4. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne használj balzsamot a hajtövedre, mert zsírosodik a haj tőle, csak hajvégre kend.


Használj száraz sampont, mikor zsírosodik a hajad fújd be a tövét ahol zsírosabb és dörzsöld át, 2 nappal tovább tart így a hajad.

2015. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem használok a hajtövemre balzsamot. Direkt leszoktam a hajam tapogatásáról is, hogy biztos attól van de neem :(
2015. jan. 4. 20:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!