Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gyorsan zsírosodik a...

Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha pl. hétfő este megmosom a hajam, akkor kedden nagyon szép, szerdára viszont már zsíros. Mivel mossak hajat? Mit csináljak?

2014. dec. 16. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl sokszor mosod? Akkor gyorsabban is fog zsírosodni. Próbáld meg, csütörtök este mosod, péntek szombat vasárnap hagyod és csak hétfő reggel mosod meg megint.
2014. dec. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szőkés vagy világos színre kell befesteni a hajat.jól szárítja de éppen annyira, ami normális.A sötét hajszínen jobban látni ha zsírosodik a tő. Nem tudom neked milyen színű. De pl hajbalzsamot sose tegyél a hajtőre ugyanígy hajpakolást, olajat stb. Fodrász mondta hogy tök felesleges a tőre bármit tenni, csak zsírosít.A balzsam

arra való hogy könnyen kifésüld a vizes hajat. hajvégekre kell fókuszálni.Én kipróbáltam anno azt is hogy kamillás vízzel mostam le a hajam, (sok helyen ajánlják) de nekem nem tetszett. Oké, tényleg szárította de már nem normális módon, tök sprőd lett a hajam érzete, a festék nálam jobban bejött. Ja, és a legjobb megoldás szerintem a harmadik napra egy hajfonás;)+száraz sampon kombó. (ez is csak világos hajnál működik, sötét hajúak panaszkodnak hogy látni a port a hajtőnél)

2014. dec. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi de nem festhetem a hajam, 12 vagyok, amúgy szőkésbarna hajam van, nem sötét. Mindenki mondja hogy szép, mert olyan mintha melírozva lenne, csak nagyon gyorsan zsírosodik.
2014. dec. 16. 14:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Használj természetes sampont, pl babasampon (Babylove - DM-ből). Balzsamot, pakolást és egyéb dolgokat sose kenj a fejbőrödre. Ne fogdosd a hajad napközbe túl sokat. Használj száraz sampont.
2014. dec. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy fodrázs ismerősöm, azt mondta, minél kevesebbet mosom, annál szebb lesz idővel. :) Ezt úgy értem, hogy pl. megmosod hétfőn, és nem szerdán, hanem pénteken mosol hajat, aztán 1-2 héttel utána, hétfő-vasárnap, így tovább. ez csak egy példa volt. Ő is így csinálja, és neki kb 11 nap után kezd zsírosodni. Na meg persze nem kell állandóan simogatni, birizgálni, attól jobban zsíros, és ha leizzadz, úgyszintén.
2014. dec. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!