Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haj újra festés 3 hét után?...

Haj újra festés 3 hét után? Nagyon gáz lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2,5 hete szerdán be lett festve a hajam (fodrász által) festett szőkéről barnára (eredeti sötétszőkés-szürkés színű), viszont nem olyan barna lett, mint akartam (sokkal világosabb) és már ugye az előtte lévő szőke miatt kopik is, nem feltűnő, tincsenként szőkébb. Mennyi hét után festhetem be újra a hajam?Ha jövő héten, 3-3,5 hét után befestem, az nagyon roncsolná (most már magamnak szeretném)?Így amúgy nagyon nem tetszik.:/

Köszi szépen a válaszokat.



2015. febr. 21. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem 4. héten simán. én nem vagyok fodrász, egy szakember tuti lehurrogna. de sztem nem lesz gond. vagy esetleg próbálj ammóniamentes tartós hajszínkrémet (loreal casting creme gloss), az talán nem olyan káros, de egy hónapot kibír a hajad kövi festésig.
2015. febr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sötétebbre színező samponnal is befestheted és az nem árt, mint a festékek, mivel nincs hozzá oxi sem.
2015. febr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kunu lenke válasza:
Szia.Vedd figyelembe azt is a vegyszerek miként hatnak majd!!
2015. febr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...:)

Úgy döntöttem kivárom, az a hónapot mindenképpen.:)

De amúgy mire gondolsz?Tudom, hogy nem tesz jót a hajnak...:/

2015. febr. 22. 22:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak színező balzsamok, természetes színben is, azt is használhatod, még ápolja is a hajat. Amúgy simán befestheted, semmi baja nem lesz a hajadnak, bár én inkább színezőt ajánlanék, mivel sötétíteni akarsz a hajadon. Ahhoz gyenge oxidálószert kell használni.
2015. febr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!