Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért olyan a homlokom és a...

Miért olyan a homlokom és a mellkasom mintha folyton libabőrös lenne?

Figyelt kérdés

A homlokom bal szélén és az egész dekoltázsomon olyan a bőr mintha libabőrös lenne. Olyan 16 évesen vettem észre. Nem viszket, nem hámlik, csak úgy van. Mintha ráncos lenne, csak nem ráncos hanem ilyen öregasszony bőr, olyasmi mint amilyen a kacsák vagy a tyúkok lábán.

Nem szolizok, nem sminkelem magam erősen, a mellkasomat egyáltalán sehogy..

Leégtem már párszor a napon úgy hogy hámlott tőle a bőröm de az nem feltétlenül a homlokomon vagy a mellkasomon volt, sokkal jobban a karomon vagy a vállamon, ott meg nem ilyen "pikkelyes".

Próbáltam már hidratáló krémeket, arcradírt ezeken a helyeken, azt is hogy hidegebb vízzel zuhanyzok, vagy azokon a részeken nem mosom meg magam pár napig de semmi. Ugyanolyan.

Lehet ezellen tenni valamit vagy már örökre ilyen ronda marad?

17/L



2015. febr. 20. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:
én mostanában vettem észre magamon ilyen libabőr szerűséget az állam alatt. bejelentkeztem bőrgyógyászhoz, de még sokat kell rá várnom. fogalmam sincs mi lehet, de eléggé zavar, annak ellenére hogy nem viszket meg semmi ilyesmi. amit észrevettem, hogy az akneroxid krém vagy az aha savas hámlasztás eltünteti, szóval lehet, hogy nekem ilyen pattanás szerűségek. én azt ajánlom, hogy te is fordulj vele bőrgyógyászhoz, akár terjedhet is.
2015. febr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!