Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen idő közönként lehet...

Milyen idő közönként lehet hajat festeni?

Figyelt kérdés
Pénteken leszivattam a sötét barna hajam nagyon sárgás lett festettem rá sarki ezüstszőke festéket de nem fogta be hamvasito nem használ,ha most befesteném sötétszőkével plusz raknék bele hamvasitot akkor befogná?
2015. febr. 15. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékesben kéne venned megfelelő árnyalatot, sárgás hajra olyat aminek a száma .2-re végződik. Drogériákban ilyen nem igazán szokott lenni, max hamvas, ami nem igazán ér sokat a nagyon sárgás hajon.
2015. febr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és ha nyomnék a festékbe egy kis feketét?
2015. febr. 16. 06:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Te ne kutyulj, mert könnyen visszasötétedhet a hajad! Nagyon könnyű a fekete festékkel így elrontani!

Ezek szerint nem világosodott fel kellőképpen a hajad a világosszőkéhez. Vagy még egyszer szőkíted, amíg jó alapot nem kapsz, vagy megelégszel a sötétebbel és olyat kensz a hajadra. (nem tudom, pontosan milyen színmélységre sikerült felvilágosítani a hajad, le elképzelhető, hogy 7-esnél világosabb szőkét nem fogsz tudni festeni rá.

2015. febr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!