Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világos jégszőke hajamat...

Világos jégszőke hajamat szeretném aranyszőkére festeni. Milyen festéket javasoltok?

Figyelt kérdés

2015. febr. 3. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Legszebb szőke árnyalatai alfaparf festékeknek van.


[link]


platina színeit nézd meg, abból pl 11.00, vagy 11.13 vagy cool naturalsből a 10-es.

Ha alapból sötét a természetes hajszíned először 12-es oxit ajánlok hozzá.

2015. febr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hűha, lenyűgöztél, köszi! Fodrász vagy? :)
2015. febr. 3. 20:02
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak félig, nem fejeztem be a fodrász sulit, de amúgy is 10 éve festem a hajam már kitapasztaltam az árnyalatokat főleg hogy voltam már minden szín :)
2015. febr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem ezzel lett befestve a jégszőke hajam: [link]

Nagyon szép lett a színe, de még egyszer vagy kétszer rá kell menni az egészre mert volt vagy 3 centis lenövésem azt gyönyörűen befogta, de a többit nem igazán. Ez a hajfesték egyáltalán nem is csípett, pedig Nekem eddig minden hajfesték iszonyúan csípett.

2015. febr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Első, bocsi de amiket Te javasoltál az nem aranyszőke, hanem világos ergo kb. mint a kérdező haja.

Ez a valódi aranyszőke: [link]

2015. febr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Én festéket tutira nem javasolnék. A szőkékben erős az oxidálószer, ha azt rákened a már leszőkített hajadra, jól tönkreteszed. Ilyet csak a hajtőre kell tenni, de oda más kell ugyanahhoz az eredményhez, mint a szőke hajhosszra.
2015. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó a festékben nincs oxidálószer... Nyilván a tövére kell a 12%-os oxi, de a teljes hajhosszra elég a 6%-os. A festéket és az oxit össze szokták keverni...
2015. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves előző! Igazad van, a festékben nincs, de aki megveszi a drogériás festéket, az ráfaraghat, mert ahhoz bizony erős oxidálót csomagolnak. Nem figyeltem, hogy professzionális festékekről beszéltetek.
2015. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen,pl. amit én linkeltem a wellát ahoz 9%-ost adtak, az ment a 3 centis lenövésemre, a szőke részre meg 6-ost kentünk így nem lett baja a hajamnak. De sokan ezzel nincsenek tisztában, vagy bele sem gondolnak hogy erőst adnak hozzá és rákenik az egész hajukra.
2015. febr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

:D

Hűha, köszönöm mindenkinek a komoly válaszokat!

Úgy tűnik, a feladat nehezebb, mint hittem. Azt hiszem, az lesz a legjobb, ha felkeresek egy fodrászt.

2015. febr. 8. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!