Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajam van, a rosszabbik...

Göndör hajam van, a rosszabbik fajtából és képtelen vagyok elviselni. Mit tehetek? (részletesen lennt! )

Figyelt kérdés

Hellóó!

Kb. Váll alá érő, göndör hajam van, a rosszabbik...-.-" (ha megmosom és a víz súlya lehuzza a hajam, már a hátam közepéig ér.)

Hogy mit is értek ez alatt?

Nem lehet kibontani, csak vizesen, akkor is nagyon nehezen sok balzsammal. Vagyis minden egyes nap hajatmosok, balzsammal, és ez a sokszoros mosás rongálja a hajamat, gondolom...(nem biztos, de néha látszik)

Ha mégis szárazon bontom ki, akkor a hajszálak egyesével jönnek szét és írtó rosszul áll...:( Ne is akarjátok tudni.

Néha egész aranyos kis lokniaim vannak, de van olyan is, hogy teljesen spröd az egész. Nagyon változó...-.-".

Ha meg reggel sikerül jól beállítanom, akkor is kb. 20 perc alatt szétjön és olyan lesz, mintha nem ápolnám (pedig a hajmosáson kivül, naponta kb. másfél órát töltök a hajam ápolásával...)

Szóval az egyetlen megoldás, hogy minden nap becopfolom...de így is rühellem. Meg ráadásul a fiúknak így nem is tetszem... És egyre jobban látszik már becopflva is, hogy töredezik napról napra jobban!

Egyszerűen utálom a hajam...Szívesen a vasalnám, de anyám nemengedi, meg eléggé töredezettnek is látszik attól, ha kivasalom...


Szóval lennének kérdéseim más göndörhajú lányoktól!:


Ti is csak vízesen fésülitek ki? Ha igen, milyen gyakran? Ha nem, akkor hogyan? Hogyan tudnám jobban ápolni? CSak paranois vagyok, de igazából kimehetnék kiengedett hajjal is? Hogyan tudnám megtartani a reggeli kinézetét egész nap?


Kőszíí a válaszokat előre is!


13 éves lány! ;)


2010. febr. 11. 10:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
és a szép göndör hajúakra, mert az szexi :)
2010. febr. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én nekem is nagyonproblémás, csúnya hullámosodó hajam volt, pont mint a tiéd, ha kifésültem össze-vissza szállt hatezerfelé, de ha nem fésültem, akkor meg ocsmányul, igénytelenül nézett ki, állandóan mosni kellett stb.

pár éve kezdtem el néhány praktikát és SOKKAL SZEBB a hajam.


először is megritkíttattam fodrásszal, így laposabb, könnyen kezelhető lett

másrészt minden hajmosásnál hajhaboztam, és vagy befontam, vagy hajcsavarókkal hullámosítottam, így egyenletesen, simán lett hullámos

harmadrészt vettem hajfényspray-t (a Mania termékcsaládhoz tartozót), és ragyog a hajam. azóta ritkábban is mosom.


néha teszek a hajvégekre mosás előtt olívaolajat, azt rajta hagyom pár óráig, majd lemosom, és ettől is szebb lesz.


ja, a srácokkal kapcsolatban: mindegyik barátom állandóan tapizta meg nem győzte simogatni, hogy milyen gyönyörű hullámos a hajam... a lenyalt hajú vasaltlányoknak ilyeneket nem nagyon mondanak, mert mindenkinek ugyanolyan egyenhaja van. erről ennyit :)

2010. szept. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!