Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ebayrol szeretnek gyurus...

Ebayrol szeretnek gyurus pothajat rendelni. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Vilagos szoket, kb 50-60cm-eset. Indiai hajak. Nem tudom bele merjek-e vagni, meg sosem volt pothajam. Kedvezok az arak es az ertekeles szerint a minosege is jo. Olyanok tapasztalataira lennek kivancsi, akik ebayrol rendeltek pothajat.

Koszonom elore is a valaszokat!



2015. febr. 7. 21:32
 1/2 anonim válasza:

az indiai póthaj vastagszálú, és valószínű elütne a saját hajadtól. a mikrogyűrűvel is vigyázz,milyet rendelsz, olyan kel aminek szilikonos a belseje, én pl [link]

innen rendeltem gyűrűt, huroktűt, és fogót, de a gyűrűben nem volt szilikon. Elsőre profikkal csináltattam meg Pesten, onnan van a haj is, az szuper jó, de aztán már mással rakatom vissza, mert ők sokat vágnak a póthajból, hogy hamarabb vegyél náluk új hajat..

2015. febr. 9. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ha tudsz nézz szét a német ebay en! És csak olyan hajat válassz amihez nincs odaírva hogy hány fokig vasalhatod mert az gagyi! plusz nézd meg hogy van e az eladónak weboldala. és kiszállít e magyarba. én évek óta onnan rendelek, de én németben élek :D
2015. máj. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!