Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke hajat szeretnék, mi a...

Szőke hajat szeretnék, mi a vélemény az otthon hidrogénezésről? Tapasztalatok, esetleg?

Figyelt kérdés

A hajam nagyon sötét alapból, sima festékkel festettük, sokkal világosabb lett,de nem mondanám,hogy szőke.

Alapból sápadt vagyok, szeretnék szép rendes jégszőke hajat.Anya végre megengedte a hidrogénezést,ő csinálná itthon 9%os Hidrogén-peroxiddal.

a hajam tehát már festett és elég vékonyszálú.

Megcsináljuk szerintetek? el fog égni a hajam, vagy ilyesmi?Kihullani?


2014. ápr. 7. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is anya csinálta otthon.Tök jó lett!Viszont az utánfestés macerás lesz később.
2014. ápr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És nem lett tőle semmi baja a hajadnak?
2014. ápr. 7. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Én magamnak csinálom már 14 éves korom óta, eleinte durván kiszáradt és széttört a hajam tőle, nagy részét le kellett vágni miatta, illetve közvetlen szőkítés után ilyen nyúlós valami lett a hajamból, borzalmas volt. Pedig nekem erős, vastag szálú a hajam.

Később váltottam egy jobb fajta szőkítőporra, 9% oxival, és tök más volt, kevésbé szárította a hajam, kevésbé sárga volt utána a hajam, jobban világosított mint a régi olcsó szőkítőpor. Szóval nem árt ha odafigyelsz milyet veszel.

Mostanság már kókuszolajjal kenem a hajam és arra teszem a szőkítőt, így még kevésbé árt. De ez az én hajam, hogy a tiéd hogy viseli majd azt nem lehet tudni. De extra ápolásra készülj fel, balzsamokkal, pakolással, és főként olajakkal. És ugye szőkítés után ugye még festeni is kell, fodrászkellékesben vegyél jó fajta festéket vagy színezőt, gyenge oxival.

2014. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hogy sikerült?
2014. ápr. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!