Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajszínleszedőt megfelezhetem?

A hajszínleszedőt megfelezhetem?

Figyelt kérdés
Ha megfelezem a hajszínleszedőt, tehát nem az egészet rakom fel hanem csak a felét, az ugyanúgy használ? Vagy csak az egész használ? Arra gondoltam, hogy először megnézem mit csinál a felével és következő alkalommal pedig rákenném a másik felét, hátha így jobban hat. Vagy ez hülyeség? Köszönöm!

2015. febr. 7. 17:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Tehát nem lehetséges, hogy túl sok, azaz túl vastag lenne a hajradír réteg? Ami miatt a hajam nem "szívná" be teljesen a hajradírt, hanem csak a felét, mert túl vastag lenne a hajradír rétege..Mint amikor a piskótát bekenjük nagyon vastag réteg lekvárral és a piskóta nem tudja beszívni az összes lekvárt mert túl sok neki..Értitek..Hogy ez pazarlás lenne..de menstégemre szóljon, szoktam hülyeségeket beszélni..
2015. febr. 7. 17:56
 2/2 anonim ***** válasza:
Minden a hajtól függ. Egy rövid hajra nem kell az egész dobozt felkenni, hiszen talán rá is van írva, hogy az egy hosszú hajhoz megfelelő adag. De ha nincs, akkor is logikusan végiggondolva ugyanerre juthatsz. Ráadásul ezeket a színleszedőket többször egymás után is lehet használni, ha elsőre nem hoz megfelelő eredményt.
2015. febr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!