Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Shea-vaj krémmel kenem az...

Shea-vaj krémmel kenem az arcom, de ettől egyre zsírosabb a hajam, mit tegyek? Van valaki, aki megoldotta ezt a problémát?

Figyelt kérdés

szalma-száraz hajamat az elmúlt 30 évben elég volt heti egyszer mosnom. mióta shea vajjas saját készítésű organikus összetevőjű krémet használok, azóta zsírosodik a hajam, és már 3-4 naponta meg kell mosnom, mert vállalhatatlan.

tök érdekes, mert egy ismerősöm ugyanilyet tapasztalt.

ezért vélem, talán más is találkozott a helyzettel, és hátha még megoldást is talált :)

elhagyni nem szeretném a kencém, mert csodát művel.


köszi a segítséget :)


2015. jan. 25. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert ez a krém zsíros. Egyébként miféle csodát művel a hajaddal?
2015. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az arcoddal*, elírtam. :)
2015. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

reggel bekenem az amúgy érzékeny, vízhiányos, rozaceára hajlamos bőrömet, és estig rendben van.

sőt a pici ráncok is eltűnnek ha használod. azok a kis hajszálvékonykák....

szám se cserepesedik ki, még brutál hűvös, szeles időben se.


mióta kipróbáltam, azóta azt vettem észre, hogy ha boltit kenek fel, szinte folytogatja a bőröm. nem pszichés, mert én is szkeptikus voltam eleinte, én hiszek a gyógyszerekben és a kozmetikai iparban is. de ez most tényleg jobban működik, mint bármilyen krém.


ja, és a gyerek még szteroiddal eredménytelenül kezelt ekcémáján, valamint pelenkakiütéses vörösödő popsiján is ez segít. mindig. rövid időn belül.


olcsóbb összességében, tovább elég ugyanazért a pénzért.


igen, elég zsíros...

kakaóvaj-sheavaj-kókuszzsír keverék...

hát lehet, zuhanysapkát kell hordanom, amig be nem szívódik teljesen? :)

2015. jan. 25. 22:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen mosó mamis shea-vajam, bár ritkán használom. Ajkamra én is szoktam, lábamra könyökömre, de arcomra pont azért nem mert ha kivan engedve a hajam, mindig zsíros lesz tőle. Esetleg összefogom, hátrafésülöm vagy még teszek rá hajpántot is.

A ráncokra majd mindenképp használom, köszi a tippet


Lehet neked is megkéne oldani, hogy ne lógjon bele a hajad. :)

2015. jan. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Blondie.W ***** válasza:
Próbáld meg a csalán teát/csalán sampont, vagy a kamilla teát, ezek kicsit szárítják a hajat, de ápolják is.
2015. jan. 26. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!