Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az a gondom, hogy száll a...

Az a gondom, hogy száll a hajam, és örülnék egy picit ha zsírosabb hatása lenne! Mit használjak?

Figyelt kérdés
A hajam hullámos,de mikor megmosom utána kiszárítom.A samponom pedig Syoss(fényfokozó).
2013. dec. 19. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Örülj neki,hogy ilyen egészséges hajad van!

Valaki álmodna az ilyen hajért.

2013. dec. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szeretem a hajam,de engem zavar és ezért mindig ö.gumizom.Nem bonthatom ki mert az egész az arcomba száll.
2013. dec. 20. 16:00
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor gumizzad oszt csóközön.
2013. dec. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen szállós volt 1-2 hétig és állandóan kicsit vizeznem kellett rajta.

Most már nem száll annyira, de ha mégis, akkor ilyen Balea hajápoló tejet kenek rá, mert nem kell lemosni, nem is zsírosít, és nem száll. [link]

2013. dec. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi.És a wax is hasznos lehet ? De kipróbálom az ajánlatod .
2013. dec. 20. 18:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából waxot még soha nem használtam, szóval nem tudom, hogy milyen lehet, de egy próbát az is megér! :)
2013. dec. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!