Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a L'oreal...

Mi a véleményetek a L'oreal Paris Accord Parfait alapozójáról? Szerinted a Nivea Happy Time testápoló jó? Hatékony? Éjszakai ajakápolót tudtok ami, hatásos is? Tudsz valami fogyokóra módszert, hatásos és gyorsat?

Figyelt kérdés

Bocsi,hogy ilyen sokat kérdeztem:)


+ Csajok! Milyen parfümötök van? (Édes. , kesrű. Gyümis, stb. +a Neve)


2010. febr. 8. 16:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és a szódabikarbonától tényleg fehérebbek lesznek a fogak?Hány használat után?Hogy használjam?
2010. febr. 8. 16:30
 2/3 anonim ***** válasza:

alapozó: nem ismerem

testápoló: szerintem jó

ajakápoló: labello

fogyó: sportolj és élj egészségesen.

parfüm: édes gyümis. nem tudom már a nevét de metros.

fogak: igen és kb egy hónap után azt hiszem.

2010. febr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem a loreal accord alapozó nagyon jó habár egy rakat pénz, nekem volt és nagyon szerettem. ha akarsz venni és kipróbálod mindenképpen nézd meg természetes fénynél mert jártam már úgy hogy a boltba jó volt a szín de megvettem és akkor már sötét.


parfümből én csak a töményt és az édeset szeretem

most van egy nina riccim (az alma alakú piros), egy coco madmoiselle (chanel), egy escada moon sparkle (áfonyás) meg még pár de ezeket nagyon szeretem

2010. febr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!